Kontakt

Oferta / Kontakt

Istnieje możliwość zakupu gotowych fotografii.

:: Zapraszam do szybkiego przeglądu zdjęć wraz z podanymi możliwymi rozmiarami fotografia.fiderek.eu

Oferta dotyczy zdjęć z Rzymu, Paryża, Lizbony, Madrytu, Kopenhagi, Amsterdamu jak i Tallinna, które w całości są mojego autorstwa. Zdjęcia drukowane są na wysokiej jakości podłożach i na profesjonalnych drukarkach o wysokiej rozdzielczości.

::
Poza możliwością nabycia gotowych zdjęć istnieje również możliwość zakupu ich w formie elektronicznej. Każde z zamieszczonych na stronie zdjęć posiada w oryginale następujące parametry: 64x41 cm / 300 ppi, 36x24 cm / 300 ppi. lub w wypadku panoram - nawet większe. Zdjęcia nadają się zatem do publikacji w przewodnikach, kalendarzach lub w innych materiałach poligraficznych. Po zamówieniu plik w formacie TIFF/JPG (RGB lub CMYK) zostanie przesłany na podany przez Państwa adres FTP lub e-mail. Oferta dotyczy wyłącznie firm. Nie istnieje możliwość dalszej odsprzedaży zakupionego zdjęcia i publikacji w innych materiałach niż te wskazane w zamówieniu. Cena za pojedyncze zdjęcie w formie elektronicznej lub ich komplet zostanie ustalona po przesłaniu specyfikacji gdzie i w jakim nakładzie dane fotografie miały by się ukazać.

::
Zapraszam również do współpracy w zakresie promocji i reklamy na stronach sygnowanych przez 24stolice.pl

- lizbona.24stolice.pl

- 24stolice.pl - która to strona zawiera zdjęcia i informacje o 24 stolicach państw Unii Europejskiej

Na całość działań promocyjnych, jak i na fotografie wystawiona zostanie faktura VAT.

W razie pytań proszę o kontakt / Jarosław Fiderek

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

telefonicznie: + 48 509 130 728